PaedDr. Václav Homolka

Senátor parlamentu ČR za volební obvod č.5 Chomutov

Prohlášení senátorů KSČM

logosenat.jpg
Prvním bodem jednání Senátu na své 8. schůzi 19. září 2007 bude návrh zákona o stabilizaci veřejných rozpočtů. Senátoři KSČM - Eduard Matykiewicz, Vlastimil Balín a Václav Homolka doporučí zamítnutí tohoto návrhu zákona.

Vsouladu se zveřejněným stanoviskem KSČM k tzv. reformě veřejných financí se komunističtí senátoři k návrhu vysloví kriticky, neboť z hlediska většiny občanů České republiky vládou navržená tzv. reforma veřejných financí (která však není reformou v pozitivním slova smyslu, ale jen přeskupením peněz směrem k bohatým) způsobí pokles jejich životní úrovně.
Jedním z dalších bodů jednání Senátu bude návrh senátního návrhu zákona senátora Mejstříka, kterým se mění zákon č. 245/2000 Sb., o státních svátcích, o ostatních svátcích, o významných dnech a o dnech pracovního klidu. Komunističtí senátoři k silně medializovanému tématu - odstranění Mezinárodního dne žen a zavedení Svátku matek zaujímají následující postoj: Ženy si zaslouží oba svátky - Mezinárodní den žen i Svátek matek. Svátky se vzájemně nevylučují, naopak se ideálně doplňují.

zobrazeno 2319x, vytvořeno 19.9.2007 16:08

 

Copyright © 2007 Beaver Site Studio Graphic - všechna práva vyhrazena

webdesign, code by Rony

php, redakční systém by Martin Žaloudek